Barkod Hizmetleri

Barkod Sistemi, Yazılım ürünleri ve  [Bilgisayar, Barkod Okuyucu, Barkod Yazıcı, Barkodlu Terazi, Barkodlu El Terminalleri gibi] donanım ürünlerini içeren satış, sipariş, üretim, takip, sayım, kontrol vb. gibi işlemlerde kullanılan Barkod Hizmetleri denir.

Barkod Sistemi Hİzmeti Nedir
Yazılım Hizmeti

Yazılım

 Barkod Hizmetlerinin en önemli parçası yazılımdır.İyi kodlanmış bir yazılım ile Barkod sistemi kurulabilmektedir.. Barkod Sisteminde yazılım da olması gereken 3 temel bileşen vardır.

Bunlar sırasıyla; Kullanılacak sistemde barkodların yazılım ile tanımı, Barkodların basılması,İşletme ve firmalarda barkodların kullanılması

DAHA FAZLASI İÇİN !
Donanım Hizmeti

Donanım

Barkod Hizmetlerinin ikinci en önemli bileşeni ise donanım ürünleridir.

Barkod okuyucular, Barkod Yazıcılar, Barkodlu Teraziler, Bilgisayarlar, Berkodlu El Terminalleri vb. Barkod sistemi için deki donanım ürünleridir. Güç Kaynağı, Yazıcı, Sunucu, Modem gibi ürünler de barkod sistemlerin de kullanılır.

DAHA FAZLASI İÇİN !

Barkod Hakkında

Barkod Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey!

Daha Fazlası İçin…

Dijital Hizmetleri Fiyat Listesi

SEO, SEM, E-Ticaret, Sosyal Medya vb. Fiyat Listesi

Daha Fazlası İçin…

İşlerimiz

Stratejik Fikirler ile Dijital Dünyada Marka Olabilirsiniz!

Daha Fazlası İçin…

İletişim

Bizimle İletişime Geçin!

Daha Fazlası İçin…
Etiket Hizmeti

Etiket

Barkod Hizmetinde gerekli olan 3. bileşen ise Barkod etiketleridir. Etiketler sarf maddeler olarak bilinmektedir.

Barkod etiketleri boyutları, malzemesi ve diğer özellikleri kullanılacak ürün gruplarına göre farklılıklar göstermektedir.

DAHA FAZLASI İÇİN !
Eğitim

Hizmet

Barkod Hizmetinde diğerleri kadar önemli olan diğer başlık ise, eğitim, danışmanlık, servis ve destek gibi alt başlıkları içeren hizmettir.

Barkod sisteminden istenilen verimin alınabilmesi için , sistemin kurulacağı işletmede önceden analizlerin yapılması ve sistemin en doğru şekilde kurgulanarak plan yapılması gerekir. Sistem kurulduktan sonra eğitimi ve servis desteği de .sistemin doğru ve etkin bir şekilde çalışmasında büyük bir rol oynamaktadır.

DAHA FAZLASI İÇİN !