Barkodlu Hızlı Satış Yazılımı

Barkodlu Hızlı Satış Yazılımı – JetPOS; Perakende satış işlemlerinizi rahatlıkla yapabileceğiniz,  çok şubeli işletme sahibi iseniz Gecikmeli Aktarım özelliği sayesinde hız kaybı yaşamadan bütün şubelerinizi yönetebileceğiniz bir yazılımdır . Arka ofis yazılımı olarak E-Yaz Yazılım ürünlerinden Ticari Yazılım [T-Set ML] ve ERP Yazılımı [KobiERP]  ile tam Entegre çalışmaktadır. Cari Hesap Tahsilat veya Cari Hesap Ödeme gibi Cari işlemlerinizi JetPOS programından kolaylıkla yapabilirsiniz.

Kolay ve Pratik

Barkodlu Hızlı Satış Yazılımı | Jet Pos; sade, şık ve anlaşılır menüleri sayesinde detaylı bir eğitime gerek kalmadan birkaç satış pratiği yaptırıldıktan sonra kullanıcı hızlı bir şekilde programın tüm menülerine hâkim olabilmektedir. Bu kullanım kolaylığı sayesinde hem zaman kaybına hem de ek eğitim maliyetine gerek kalmamaktadır. JetPos programında tek tuş ile Belge iptal edebilir, yine tek bir tuş ile fiyatı bilinmeyen ürünün Fiyat Gör seçeneği ile Fiyatı ekrana yansıtılabilmektedir. Hızlı Tuş Paneli yardımıyla çok kullanılan ürünler tek bir yere toplanıp oradan kolaylıkla seçim yapılabilmektedir.

Hızlı Kasa İşlemleri

JetPos | Barkodlu Hızlı Satış programı; kullanım kolaylığı ve kullanıcının işini çözecek akıllı çözümler sayesinde müşteri ödeme işlemlerinin hızlı bir gerçekleşmesine olanak tanımaktadır. Örneğin, JetPos ürünü Askıya Al özelliği sayesinde yarım kalan alış verişi hafızasında tutarak bir sonraki müşterinin işlemlerini yapmaya devam eder. Yarım kalan alışveriş ilgili müşteri geldiğinde askıya alınan sayfası çağırılarak satış kaldığı yerden devam ederek sonuçlanmış olur. JetPos | Barkodlu Hızlı Satış programının diğer bir özelliği ise Barkodsuz ürünleri de kolay bir şekilde satabilmeyi sağlatmaktadır. Barkodsuz ürünler ürün grupları yardımıyla örneğin, Mayalı Ürünler ana grubunun içerisinde Simit, Poğaça vb. ürünler seçilerek ürün satışı gerçekleştirilmiş olur.

Farklı Döviz Türleri ile Tahsilat

JetPos | Barkodlu Hızlı Satış programının sağladığı diğer bir özellik ise farklı para birimleri üzerinden tahsilat yapabilmeyi sağlamaktadır. JetPos ödeme sırasında fiş toplamında istenilen döviz cinsinden toplamı Bilgi Fişi adı altında müşteriye gösterebilir.

Tahsilat İşlemleri

JetPos | Barkodlu Hızlı Satış programının tahsilat işlemlerinde sağladığı kolaylıklardan bir diğeri ise Parçalı Tahsilat yapılabilmesidir. Tutarın bir kısmını TL, bir kısmını dövizli, bir kısmını da Kredi Kartı olarak tahsil edebilmesini sağlar.

JetPos | Barkodlu Hızlı Satış programının tahsilat işlemlerinde sağladığı kolaylıklardan bir diğeri ise Parçalı Tahsilat yapılabilmesidir. Tutarın bir kısmını TL, bir kısmını dövizli, bir kısmını da Kredi Kartı olarak tahsil edebilmesini sağlar.

Puan Kart

JetPos | Barkodlu Hızlı Satış programı firmaların müşterilerini kendilerine bağlamak için Müşteri Kartı(Müşteri Sadakat Kartı) kullanabilmektedir. Müşteriye verilen bu kart sayesinde müşterinin iletişim bilgilerini alarak firmanın yapacağı kampanyalar, indirimler ve promosyonlardan haberdar olmasını sağlamaktadır. Puan Kartlar ile müşterilerin biriken puanları sayesinde mağazaya tekrardan gelmesi amaçlanmaktadır.

Yeni Nesil Yazar Kasa Entegrasyonu ve Bilgi Fişi

JetPos | Barkodlu Hızlı Satış Yazılımı önerilen yazarkasalar ile haberleşme sağlayabilir, istenildiği takdirde yapılan satışı yazarkasaya anında gönderebilir, fiş çıktısı alabilirsiniz ya da fatura yazıcısı sayesinde satış sonrası fatura yazdırabilirsiniz.

JetPos | Barkodlu Hızlı Satış programı ile müşterinin aldığı ürünlerin bilgisini içeren Bilgi Fişi sayesinde alışveriş hakkında detaylı bilgi verebilmenizi sağlar.

Barkodlu ve Barkodsuz Ürünler ve Akıllı Terazi Entegrasyonu

JetPos | Barkodlu Hızlı Satış programının Sektörel Çözümlerinden biri olan Barkodlu ve Akıllı Terazi Entegrasyonu sayesinde Şeker, Çikolata, Kuruyemiş ve Tatlı satışının gerçekleştiği firmalarda karşılaşılan bir problem olan bir kutu veya paketin içerisinde birden fazla ürünü tartılarak konulmasıdır. Terazide tartılan bu karışık paket ya da kutu için çıkan tek bir barkod ile birden fazla ürün kasada okutularak stoklardan tartılan miktarlar kadar düşmeyi sağlamaktadır.

Rapor

JetPos | Barkodlu Hızlı Satış programı Rapor ekranına sahip olup aynı zamanda E-YAZ Yazılımının Arka Ofis uygulamalarından biri olan Ticari Set yazılımı ile tam Entegreli olarak çalışmaktadır.

JetPos programındaki Raporlar ekranında Stokların Satışlarını veya Alışlarını ayrı ekranlarda görmeyi aynı zamanda Satış Toplamı – Alış Toplamını da vermektedir. Rapor ekranında Tutar Toplamları Nakit(KASA) Tutarı, Banka(POS) Tutarı, Açık Hesap Toplamı ve Net Toplamı kullanıcıya açık ve anlaşılır bir şekilde göstermektedir. JetPos programındaki Raporlar ekranının bir diğer özelliği ise Fiş Listesini vermektedir. Yani istenilen tarihler arasındaki fiş ürün detayı ve fiş tahsilatı ile ilgili detaylı bilgi alınmasını sağlamaktadır.

Dijital Pazarlama
BARKOD SİSTEMİ
E-YAZ YAZILIM
FİYAT LİSTESİ