Dijital Pazarlama Hizmetleri

Dijital Pazarlama Hizmetleri; İşletmenizin hedeflerine uygun stratejik fikirler ile dijitalleşen dünyada etkin bir şekilde yer tutacaksınız. Dahası pazar payınızı ve satışlarınızı büyütecek, daha düşük pazarlama maliyetleri ile rekabetinizi artıracaksınız.

Dijital Pazarlama Hizmetleri

Web Tasarım Hizmeti

Doğru inşa edilmiş bir Web Sitesi ile ürün ve/veya hizmetlerinizi potansiyel kitle ile buluşturup onların ihtiyaçlarını karşılayabilir böylece işiniz ile ilgili koyduğunuz hedeflere daha rahat ulaşabilirsiniz.

Tanımladığınız hedeflere uygun planlama ile kurumsal kimlik, imaj ve biçim dosyalarınıza sadık kalınarak hazırlanan özgün tasarımlı, hızlı, güvenli, mobil uyumlu, geliştirilebilen , kullanılışlı ve  arama motoru dostu [google, yandex, bing, yaani vb. gibi] web site hizmetleri üretiyoruz.

DAHA FAZLASI İÇİN !

SEO Hizmeti

Seo Hizmeti ile satmak istediğiniz ürün ve/veya hizmetleri arandığı anda, kocaman ve sürekli büyüyen müşteri kitlesinin karşısına çıkarma fırsatını yakalarsınız.

Doğru yapılan sektör ve rakip analizi ile potansiyel müşterilerin tercih ettikleri etkin anahtar kelimelerin seçimi, bu anahtar kelimelerin üst sıralara çıkmasını sağlayabilecek özgün içerikler hazırlama, sağlıklı, güçlü iç ve dış link bağlantıları vb. gibi Seo hizmetleri üretiyoruz.

DAHA FAZLASI İÇİN !

Sosyal Medya Hizmeti

Sosyal Medya Hizmeti ile doğru noktaya basacak bir video, bir post veya yüksek profilli bir haber dosyası ile bir anda her yere yayılıp, yaptığınız işi en etkin şekilde tanıtırsınız.

Müşterilerinizle, onların sizin ürün ve hizmetleriniz hakkın da düşüncelerini belirtebilecekleri, bu düşünceler ışığında işiniz deki gerçek aşmazları tespit ederek çözecek ve araştırma, tasarım, geliştirme ile ilgili  fikirler ortaya çıkaracak hizmetler üretiyoruz.

DAHA FAZLASI İÇİN !

Google Adwords Hizmeti

Google Adwords Hizmeti ile google adwords reklam modellerinden en uygun olanlarını kullanarak satışları ve marka bilinilirliğini artırırsınız.

Reklam modellerinden işletmenin hedeflerine en uygun olanları seçerek , reklam metni yazma, anahtar kelime belirleme, kalite puanını artırma teknikleri, bütçe optimizasyonu vb. gibi hizmetler üretiyoruz.

DAHA FAZLASI İÇİN !

E-Ticaret Hizmeti

E-Ticaret Hizmeti ile tüm ürünlerinizi daha düşük maliyetle, eş zamanlı kampanyalarla, günün 24 saati üstelik bütün sınırları ortadan kaldırarak satabilirsiniz.

Hızlı, %100 Mobil uyumlu, Güvenli, Seo yapılabilen, e-yaz yazılım kobierp ürünü  ve alışveriş platformlarıyla tam entegre çalışan e-ticaret hizmetleri üretiyoruz.

DAHA FAZLASI İÇİN !