E-Yaz Yazılım

E-Yaz Yazılım, ERP yazılımı KOBİERP, Ticari Yazılımı T-Set ML, Sektörel Yazılımları, Mobil Uygulamaları ve Entegrasyon Yazılımları ile farklı sektörlerdeki işletmelerin iş süreçlerini kontrol ve takip edecek çözümleri üreten ülkemizin önde gelen %100 yerli yazılım firmasıdır.

ERP Yazılımı | KOBİERP

KOBİERP yazılımı ile Envanter, Satış&Dağıtım, Satın Alma, Finans, CRM, Üretim MRPII, İnsan Kaynakları, Tedarik Zinciri ve Proje Yönetimine ait tüm işlemlerinizi kayıt altına alabilir, kontrol edebilir ve raporlayabilirsiniz.

KOBİERP  Yazılımı ile E-Yaz Yazılıma ait sektörel çözüm yazılımlarını, mobil uygulamaları ve e-ticaret yazılımını, tam entegre çalıştırabilirsiniz. Genel Muhasebe işlemlerini ve e-dönüşüm [e-fatura, e-arşiv, e-irsaliye gibi] kolaylıkla yapabilir, yeni nesil yazar kasalar, akıllı teraziler vb. gibi ürünlerle rahatlıkla konuştura bilirsiniz.

DAHA FAZLASI İÇİN !

Ticari Yazılım | T-Set ML

T-Set ML; Stok, Cari, Banka, Kasa, Çek/Senet, Fatura, İrsaliye, Teklif, Sipariş, Üretim, Personel, Ajanda , Mesaj Panosu ve Muhasebe Modüllerini içermektedir.

T-Set ML  ile E-Yaz Yazılıma ait sektör çözüm yazılımlarını, Windows CE Mobil uygulamaları ve e-ticaret yazılımını, tam entegre çalıştırabilirsiniz. Genel Muhasebe işlemlerini kolaylıkla yapabilir, yeni nesil yazar kasalar, akıllı teraziler vb. gibi ürünlerle rahatlıkla konuştura bilirsiniz.

DAHA FAZLASI İÇİN !

İnsan Kaynakları Yazılımı

İşletmenize alınan veya başvuran bütün personel veya personel adaylarının özlük bilgilerini depolayarak doğru işe doğru personeli daha hızlı belirleyebilir ve işe alım sürecini hızlandırabilirsiniz.

İnsan Kaynakları Yazılımı ile maaş, hak ediş ve puantaj tahakkuk işlemlerini yapabilir ve Personel Devam Kontrol Sistemi [PDKS] cihazları ile entegre çalışabilirsiniz.

DAHA FAZLASI İÇİN !

Mağaza Programı

E-Yaz Yazılıma ait Mağaza Yönetimi yazılımı ile taksitli satış, müşteri sadakat kartı [Puan Kart], Renk, beden kavala, seri numaralı ürün, barkodlu ürün satış ve CRM işlemlerini yapabilirsiniz.

Böylece mağazanızın ihtiyacı olan raporları istediğiniz zaman da alarak mağazanızı en etkin ve en doğru şekilde yönetebilirsiniz.

DAHA FAZLASI İÇİN !

Restoran Yazılımı

E-yaz Restoran yazılımı ile işletmenizde bulunan masaların  servis açılış saati ve süresini, masada oturan kişi sayısı ve masa hesap toplamını tek ekran üzerinden görebilirsiniz.

Restoran yazılımı paket servis modülü ile telefonla sipariş alabilir ve arama geldiği anda müşteri kartının açılıp sipariş alınabilme özelliğini kullanabilirsiniz. Restoran yazılımı hızlı adisyon modülü ile kasada satılan ürünlerin satış işlemlerini dokunma tik ekranlarla rahatlıkla yapabilirsiniz.

DAHA FAZLASI İÇİN !

Kuyumcu Yazılımı

Kuyumculuk Yazılımı Milyem ile tüm tezgahtar işlemlerini tek bir ekranda yapılabilir, kullanıcılar yapacakları işlemlere göre yetkilendirilebilir siniz.

Kuyumculuk Programı ile E-Ticaret yazılımı ile entegre çalışabilir, RF-ID teknolojisi ile ürünleriniz kontrol altına alabilir ve karşılaştırmalı bilanço, günlük faaliyet, Gelir tablosu gibi raporları rahatlıkla oluşturabilirsiniz.

DAHA FAZLASI İÇİN !

Market Yazılımı

E-yaz Yazılıma ait Market Yönetimi yazılımı ile muhasebe işlemlerinin yanın da satın alma, puan kart, insert uygulamalarından, şubelere göre farklı fiyat uygulamasına kadar marketlere özel bütün işlemleri yapabilirsiniz.

Ayrıca Market Yönetimi yazılımı ile yeni nesil yazar kasaları, barkodlu dijital terazileri ve el terminallerini tam entegre çalıştırabilirsiniz.

DAHA FAZLASI İÇİN !

Hızlı Satış Yazılımı

Kolayca öğrenilebilen ve pratik olarak kullanılan Jet POS Hızlı Satış yazılımı ile barkodlu ve/veya barkodsuz ürünlerin satışını, tahsilatını hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.

Jet POS yazılımı ile kasa tahsilat işlemlerinizi Türk Lirası dışın da farklı döviz türleri, yemek çekleri, puan ile de rahatlıkla yapabilirsiniz. Barkodlu Hızlı Satış Yazılımı ile Barkodlu dijital terazileri ve Yeni Nesil Yazar Kasaları entegre olarak çalıştırabilirsiniz.

DAHA FAZLASI İÇİN !

Mobil Program

KOBİERP mini ile cari kart açabilir, açılmış stok kartlarını düzenleyebilir, kasa, banka işlemlerini yapabilirsiniz. Ürün gezgini ve alışveriş sepetini kullanarak sipariş ve fatura oluşturabilirsiniz.

Web rapor ile istediğiniz özel raporları oluşturabilir bu raporları cep telefonu, tablet, el terminali gibi mobil cihazlardan her an alabilirsiniz. Mobil Satış Sipariş modülü ile windows ce işletim sistemi yüklü el terminallerin de satış ve sipariş işlemlerinizi yapabilirsiniz

DAHA FAZLASI İÇİN !