Kuyumcu Programı | Milyem

Kuyumcu Programı Milyem, E-yaz KobiERP (Kurumsal Kaynak Planlama) yazılımı ile entegre çalışan bir kuyumculuk ERP yazılımıdır.
Kuyumculuk sektörüne özel geliştirilmiş fonksiyonlar ve ERP Bileşenlerini içerir.

Satın Alma

Kuyumcu Programı Milyem,  Satınalma işlemlerinde anlık HAS ve döviz kurlarına göre anlık kar zarar hesaplamalarını yapabilir.

Barkotlama işlemleri en önemli unsurdur. Barkotlama anında kar-zarar hesaplayabilir, giriş ve çıkış işçilikleri tanımlayabilirsiniz.  Terazi ve RF-ID (Radyo Frekansı ile Tanımlama) ile entegre çalışır. Barkotlama işlemlerini hatasız ve eksiksiz yapılmasını sağlar. Entegre bir web kamera ile ürünlere resim atayabilirsiniz.

Envanter Yönetimi

Kuyumcu Programı Milyem, Envanterinizde bulunan altın, gümüş, pırlanta, değerli taş, platin, hurda, nakit ve döviz stoklarını anlık olarak görebilirsiniz. Barkotlanmış altınlarınızı, ayarlarına, ürün türüne ya da kendi belirleyeceğiniz gruplamalara göre raporlayabilir, anlık varlıklarınızın değerlerini görebilirsiniz.

Milyem ile RF-ID teknolojisini kullanarak ürünlerinizi etiketleme işlemi yapabilir, çok hızlı bir şekilde sayabilir, sayım periyotunu daraltabilir, giriş ve çıkışlarını kontrol altına alabilirsiniz.

Üretim Planlama

Kuyumcu Yazılımı Milyem, sisteminde bulunan Pırlanta üretim ve Bilezik-Alyans üretim olmak üzere 2 ayrı modülüyle üretim işlemlerinizi yapmanızı sağlar.

Pırlanta üretiminde işletmeniz dışındaki işçilikleri ve ek maliyet unsurlarını dâhil edip maliyet ve karlılık hesaplayabilirsiniz. Üretim anında sertifika, barkod ve RFID etiketlerini bastırabilirsiniz.

Bilezik-Alyans üretimiyle model grupları ve modeller oluşturabilir, alınan sipariş kayıtlarını model ve ölçülerine göre analiz edebilirsiniz. Hammadde ihtiyaç tablolarıyla üretim ve teslimat planlaması yapabilirsiniz.

Satış & Hızlı Satış

Kuyumcu Programı Milyem, Mağazada satış işlemlerini en hızlı şekilde yapabilmek için dokunmatik ekranlar için tasarlanmış hızlı satış modülüne sahiptir.

Hızlıca cari hesap oluşturabilir, Altın, Hurda, Döviz ile tahsilat yapılabilir, ürünleri resimli olarak teşhir edilebilir, ürünler teşhirden satışa aktarılabilirsiniz. Ziynet alış ve satışları çok hızlı gerçekleştirilir, yapılan satışların kârı anında görülebilirsiniz. İşlemler için Fatura, Gider Pusulası, Bilgi fişi basılabilir ve hesaplama hatalarının giderildiği bütün tezgâhtar işlemleri tek bir ekran da yapabilirsiniz.

Finans Yönetimi

Kuyumcu Yazılımı Milyem, arkasında E-yaz KobiERP ‘nin gücünü de alarak, muhasebe ve finans işlemlerinizi takip etmenizi sağlar ve kuyumculuk işlemlerini otomatik olarak muhasebeye entegre edebilirsiniz.

E-Fatura, E-Defter ve E-Arşiv işlemlerinizi rahatlıkla yapabilir böylece bütün muhasebe işlemlerinizde daha güvenli, daha verimli ve daha hızlı olabilirsiniz.

Gelişmiş ve detaylı raporlamalar, istenilen para biriminde bilanço raporları işletmenizi daha etkin, güçlü ve verimli yönetebilirsiniz.

CRM Müşteri İlişkileri

Kuyumcu Programı Milyem, Müşterilerinizin alış veriş alışkanlıklarını gözeterek, tercih edilen model, yüzük ve bilezik numaraları gibi bilgilerine ulaşmanızı sağlar.

Milyem ve KobiERP ile müşterilerinizi ve potansiyel müşterilerinizle yapılan görüşmeleri kayıt altına alabilirsiniz. Müşterilerinizde çalışan kişileri, özel günlerine hatırlatmalar ekleyebilirsiniz.

Kuyumcu Programı Milyem ile Raporlama ve Analiz

Milyem, Cari hesap hareketlerini, bilanço, karşılaştırmalı bilanço, günlük faaliyet, gelir tablosu, Stok, İşlem kontrol, cari hesap bakiye ve genel gelir gider gibi kuyumculuk için gerekli raporları almanızı sağlar. WebRapor yazılımı ile entegre edilerek mobil ve taşınabilir cihazlarla raporlarınıza ulaşabilirsiniz.

Dijital Pazarlama
BARKOD SİSTEMİ
E-YAZ YAZILIM
FİYAT LİSTESİ