Mobil Yazılım | KobiERP Mini

Mobil Yazılım KOBİERP Mini için, Android ve IOS işletim sistemi ile çalışan bütün mobil cihazları kullanabilirsiniz.  KOBİERP Mini ile sahada sipariş, satış, tahsilat işlemlerinizi yapabilir, not işleyebilir ve gerekli bütün raporlarınızı alabilirsiniz.

Erp Yazılımı KOBİERP ile tam entegre çalışan KOBİERP Mini sayesinde sahada yapılan işlemlerinizi anlık görerek işinizi daha etkin yönetebileceksiniz.

Menü

KOBİERP Mini ergonomik tasarımı ile kullanıcı dostudur. Menü başlıkları, yapılacak işlemleri anlatacak kısa sözcüklerden oluşturulmuştur.  Menü başlıkları Stok Kartları, Cari Kartları Kasa İşlemleri, Banka İşlemleri, Çek İşlemleri, Siparişler, Faturalar, Ürün Gezgini ve Alışveriş Sepeti şeklindedir.

Cari Kartları

KOBİERP mini Mobil Yazılım ile android ve ios işletim sistemlimobil cihazlarda yeni cari kartı açabilir veya açılmış cari kart üzerinde gerekli değişiklikleri yapabilirsiniz. Bu sayede açtığınız ve düzeltme yaptığınız cari kartlar KOBİERP yazılımına on-line olarak işleyebilirsiniz.

Ekstre gönderme, mobil yazılım ile cari hesap ekstrelerini görebilir istediğiniz ekstreyi mail olarak ilgili firmaya gönderebilirsiniz.

Stok Kartları

E-Yaz Yazılım ürünü olan KOBİERP mini Mobil Yazılım ile açılmış stok kartlarını listeleyebilir, seçtiğiniz stok kartında düzenleme yaparak kaydedebilirsiniz.

Kasa İşlemleri

KOBİERP mini ile kasa tahsilat ve ödeme işlemlerinizi ilgili cari kartı ve kasayı seçerek yapabilir her işleme bir açıklama notu ekleyebilirsiniz. Ayrıca günlük yapılan kasa işlemlerini görüntüleyebilirsiniz.

Banka İşlemleri

KOBİERP mini Banka İşlemleri ile banka hesaplarınızdan havale ve eft ile yapılan ödemeleri ve aynı şekilde müşterilerinizin banka hesaplarınıza gönderdiği ödemeleri tahsilat olarak işleyebilirsiniz. Bütün işlemlere açıklama notları ekleyebilir günlük hareket dökümünü listeleyebilirsiniz.

Siparişler ve Sipariş Oluşturma

Menüdeki siparişler butonuna basarak o gün oluşturulan bütün siparişleri listeleyebilir, istediğiniz siparişin detaylarını görebilir ve siparişi mail olarak ilgili adrese gönderebilirsiniz.

Alışveriş sepetindeki ürünlerin miktarlarını, ıskontolarını ve fiyatlarını kontrol ettikten sonra sipariş oluştur butonuna basarak, seçilen firma adına alınan sipariş oluşturma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Faturalar ve Fatura Oluşturma

Menüdeki faturalar butonuna basarak o gün oluşturulan bütün faturaları listeleyebilir, istediğiniz faturanın detaylarını görebilir ve faturayı mail olarak ilgili adrese gönderebilirsiniz.

Alışveriş sepetindeki ürünlerin miktarlarını, ıskontolarını ve fiyatlarını kontrol ettikten sonra fatura oluştur butonuna basarak, seçilen firma adına satış faturası oluşturma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Ürün Gezgini

Mobil Yazılım ürün gezgini menüsüne girerek ilgili stoklarınızı listeleyebilir, listelenen ürünler arasından istediğinizi sepete ekleyebilirsiniz. Bu işlemleri sipariş ve/veya fatura oluşturmada kullanmak amacı ile bütün ürün seçimleriniz bitene kadar tekrarlayabilirsiniz.

Alış Veriş Sepeti

Alışveriş sepeti menüsüne girerek ürün gezgininden aktardığınız ürünler için işlem yapacağınız firmayı seçtikten sonra ürünlerin fiyatlarını değiştirebilir, ıskonto tanımlayabilir ve miktarını artırabilirsiniz. Yada alışveriş sepetindeki ürünleri tamamen silebilirsiniz.