Restoran Programı

Restoran Programı  ERP Yazılımı KobiERP  ve Ticari Yazılım T-Set ML ile entegre olarak çalışmaktadır. KobiERP entegrasyonu ile işletmenin ERP ihtiyacı ve Restorana has yazılım ihtiyaçları karşılanır.

E-Yaz Restoran Programı, Restoran, Kafe, Bistro, Pastane gibi işletmelerin tümünde kullanılabilir. Bu Program ile, siparişin alınmasıyla başlayan iş süreçlerinizi, siparişin üretilmesi, servis edilmesi ve tahsilata kadar, mekân, masa, şube ve garson performanslarıyla birlikte takip edebilirsiniz.

Mekan ve Masalar

Restoranınızda mekânlar tanımlayabilir(bahçe, teras, salon vb…), mekân haritası oluşturabilir masalarınızı harita üzerinde yerleştirebilirsiniz. Dilerseniz bu mekânların hesaplarını kendi kasasından alabilirsiniz.

Restoranda bulunan mekân, masa, masadaki kişi sayısı gibi tanımlarla, Masaların anlık durum, açılış son sipariş ve tutar bilgilerini tek ekranda görebilirsiniz.  Masa Rezervasyon, birleştirme, hesap ayırma işlemlerini yapabilirsiniz.

Masa Adisyonu

Dokunmatik ekran tasarımlarıyla hızlı siparişler alabilir, önceden tanımlanmış ürün detaylarını ve açıklamalarını seçerek sipariş süreçlerini en hızlı hale getirebilirsiniz.

Siz unutsanız bile mutfak çıktılarını restoran yazılımız unutmaz, masadan çıkış yaptığınızda yazdırılmamış mutfak çıktıları otomatik mutfaklara gönderilir.

Hesap alımında ürün bazlı (alman usulü) tahsilat yapabilir, nakit, kredi kartı açık hesap ve puan gibi farklı ödeme seçenekleri ile masa hesabını alabilirsiniz.

Açık masalar, rezerve masalar, hesap istemiş masalar, belirlenen süreden fazla işgal edilen masalar farklı renklere boyanır. Bir bakışta masa durumlarını ölçebilirsiniz.

Paket Servis

CallerID teknolojisiyle gelen aramalar yakalanabilir. Arayan bilgisi eski müşterilerinizle eşleştiğinde aynı ekranda hem müşteri alım alışkanlıklarını görüntüleyebilir, hem de müşterinizin siparişini alabilirsiniz. Teslimat bilgilerini adisyonda yazdırabilir, paket kuryesi seçebilirsiniz.

Sipariş Takibi

Gerek Masa adisyonunda gerekse de paket servis için alınmış siparişleri görüntüleyebilir, durum bilgilerini güncelleyebilirsiniz.(Mutfakta, Serviste, Teslimatta vb..)

Sipariş ekranından masa ve adisyona geçiş yapabilir ürün ekleme ya da çıkarma yapabilir, Ürün fiyat ve açıklamalarını değiştirebilirsiniz.

Yemek Sepeti Entegrasyonu

Restoran yazılımı, Yemek Sepeti ile tam entegre çalışır, gelen siparişlerinizi kendi bünyesine alarak mutfakların hemen harekete geçmesi ve tüm siparişlerin tek ekranda toplanmasını sağlar.

Envanter Yönetimi

Özelikle çok şubeli işletmelerde, şubelerin merkezden talep edecekleri ürünleri isteyebilir, merkez ise bu talepleri KobiERP veya TicariSet yazılımıyla analiz edip sevkiyatları yönetebilir.

Üretimi yapılan ürünlerinizin reçeteleri tanımlanabilir ve satış anında anlık üretimi gerçekleşebilir.

Menülerinizi tanımlayabilir, içeriklerini düzenleyebilirsiniz. Oluşturacağınız menüde kullanacağınız ürün için malzeme miktarını belirtebilirsiniz.

Yeni Nesil Yazarkasa ve POS Entegrasyonu

Restoran yazılımı yeni nesil yazarkasa(Ingenico) entegre çalışabilir. Hesap alma işlemi yazarkasa fişini sizin için çıkartabilir.

Raporlama ve Analiz

Oluşturulmuş raporlar aracılığıyla, Günlük faaliyet raporu, Kasa raporu, Satış analizi, Masa performans, Personel performans, Gün Sonu raporu gibi işletmenin ihtiyaç duyacağı tüm raporları görüntüleyebilir, çıktılar alabilir işletmenizin durumunu görebilirsiniz.

Muhasebe Entegrasyonu E-Fatura, E-Arşiv

Restoran programı E-Yaz T-Set ML ve Kobi ERP ile tam entegre olarak çalıştığı için işletmenizin bütün işlemlerini yapabilir ve bunları otomatik olarak muhasebeleştirebilirsiniz.

E-Yaz Yazılım ile E-Fatura, E-Defter ve E-Arşiv işlemlerinizi rahatlıkla yapabilir bu sayede muhasebe ile çalışmalarınız da daha hızlı, güvenli ve verimli olabilirsiniz.